Yamaha Mgp12X Mikser

  • Ürün Kodu: HBV000007EMRI
  • Barkod: 6242005808968
  • Kategori: Anfi & Mixer
  • Stok: 1
  • Fiyat
  • 11.200,00 TL
    KARGO BEDAVA
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Yamaha MGP12X 12 Kanal Deck Mikser

Kanal başına 48V Phantom Güç ve HPF ile 6 Mikrofon Girişleri
12 Line Giriş (4 mono ve 4 stereo)
Analog Devices veya iPod / iPhone Çıktı Kabulüne Verilecek Ek 2TR Girişler
2 AUX + 2 FX gönderir gönderir
4 GRUP Otobüsler + ST Otobüs

Özellikler

Taslak


Kanal 12 Line Giriş (4 mono ve 4 stereo) Karıştırma Karıştırma kapasitesi
GRUP 4 GRUP Otobüsler + ST Otobüs
AUX 2 AUX + 2 FX gönderir gönderir
Giriş kanal fonksiyonları Kompresör CH1-4, HPF (100Hz 12dB/oct), CH EQ (MONO) ± 15dB (Maks.): Yüksek 8kHz rafları / Orta 250Hz-5kHz peaking (CH1-4 ,9-12) / Düşük 125Hz rafları , CH EQ (STEREO) ± 15dB (Maks.): Yüksek 8kHz rafları / Orta 2.5kHz peaking (CH5-8) / Düşük 125Hz rafları
On-board işlemci FX1: REV-X (8 PROGRAM PARAMETRE kontrolü), FX2: SPX (16 PROGRAM PARAMETRE kontrolü)
I / O Mic girişleri MIC: 6 (100Hz 12dB/oct)
Kanal başına Phantom Güç 48V phantom power
Hat girişleri HATTI: 4mono +4 stereo, IN CH INSERT: 4, DÖNÜŞ: 1stereo, IN 2TR: 1 stereo
IN / OUT Dijital I / O USB Audio USB: iPod, özel iPhone

Genel özellikler

Toplam harmonik bozulma% 0.02 (20Hz-20kHz @ +14 dBu)
Frekans tepkisi +0.5 /-1.0dB 20Hz - 20kHz, nominal çıkış seviyesi @ 1kHz bakın
Hum ve gürültü seviyesi Eşdeğer giriş gürültüsü -128 dBu (20Hz-20 kHz, Rs = 150Ω, Input Gain = Maksimum)
Artık çıkış gürültü -102 dBu (20Hz-20 kHz, Rs = 150Ω, Input Gain = Maksimum)
Diyafoni-74dB @ 1kHz
Güç gereksinimleri 100-240V 50Hz/60Hz
Güç tüketimi 45W maksimum
Boyutlar G 348mm
H 143mm
D 495mm
Net ağırlık 7.5kg

Özellikler

Analog Evrimi


O ses mühendisliği ve ses güçlendirme söz konusu olduğunda, kararında-hiçbir analog ses sıcaklık ve müzikalite yener. By birleştiren state-of-the-ar bizim prim profesyonel analog ekipman geliştirme süreci içine t dijital teknolojiler, MGP kompakt profesyonel karıştırıcılar evriminin bir sonraki adımıdır.

D-PRE

Preamp ses oluşturma nerede başladığını ve sonuçta genel karışımı karakter ve kalitesini belirler. Bu kritik bir ilk adım önemi bize mümkün-bizim çoğu yağ ve sıcak sondaj preamp yeni rafine D-PRE mikrofon preamp geliştirmek için esin kaynağı oldu. Başlangıçta Yamaha'nın high-end kayıt vites ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır, bu stüdyo kalitesinde, ayrık Class-A mikrofon preamp düşük empedans ile daha fazla güç sağlamak için bir çok katmanlı yapılandırmada birden devresi elemanları bulunmaktadır Inverted Darlington devre tasarımı kullanır. Bu, tüm karakter derinliği anlamına gelir ve orijinal sinyal yağ, doğal sondaj bas ve pürüzsüz, yükselen yüksekler ile birlikte teslim edilecektir hissediyorum. Eğer duymadığı ses ile müzikal ifade dizi çekimi ile bir favori mikrofon veya güvenilir aracı Rediscover, çok gibi hissediyorum. 48V phantom Her kanal için güç ve bugün kompakt bir mikser içinde eşsiz bir ses ile bu stüdyo kalitesinde ayrık Class-A mikrofon preamp açıkça kendi hepsi bir sınıf tanımlarken, ayrı MGP ayarlayın.

X-depresif EQ

Herkes eski EQ büyük-ama herkes bilir neden geliyor biliyor. Yenilikçi VCM (Sanal Devre Modelleme) bizim üst düzey profesyonel dijital mikserler kullanılan etkilerinin gelişimi boyunca, biz giderek klasik vintage EQs sıcaklık ve müzikalite üreyen odaklanmış oldu. Bu en çok aranan bu benzersiz oldu üniteleri-ve frekans eğrileri karakteristik bir "X-shape" keşfetti geçmişten EQ modülleri sonuçta kanıtlayacak temel bazı orijinal devresi bizim hassas modelleme yoluyla oldu gerçek bağbozumu özgünlük kilidini. Sadece verdiği bir araç miks, hassas tepki ve yüksek ve düşük frekansların çok dik rafları fazla X-depresif EQ aslında EQ ses güçlendirme oynadığı rolü yeniden tanımlıyor güçlü bir ses şekillendirme aracı yapmak. Önce X-depresif EQ sonik paletinizi her yönüyle tam kontrol sağlayan ile çok önemli olmuştur genel ses bir ses mühendisi katkısı vardır asla.

1-Topuz Kompresörler

Başlangıçta bir Yamaha yenilik, 1-topuzu sıkıştırma şimdi iyi bir neden ile kompakt karışım konsolları artan sayıda popüler bir özelliktir. Bunlar akıllı kompresörler kurma ve karmaşık dıştan dişli yapılandırma tek bir kontrol-eksi güçlük dokunuş ile giriş kaynakları çok çeşitli ayarları optimal sıkıştırma ekleyin. MGP sıkıştırma her kanalda "devreye girer" ne zaman görsel olarak izlemenizi sağlayan LED göstergeleri vardır bizim yeni yükseltilen 1-topuzu kompresörler bulunmaktadır.

Metal Şasi

Dayanıklılık sadece MGP ile ilgili bir sorun değildir. Sağlam, darbeye dayanıklı, toz kaplı çelik şasi ile MGP yolun kötüye zorluklarına hazır daha fazladır. Iç düzen üstün gürültü azaltma için analog devreler gelen güç kaynağı ayıran sırasında kasanın düzgün tasarım, daha ileri içindeki bileşenlerin ömrünün uzatılmasında, optimal konveksiyon soğutma için hatlara sahiptir. Daha neler, kasanın yüzeyinden kontrol düğmesi yerleştirme kolları üzerinde herhangi bir etkisi veya basınç şasi ve olmayan devre kartı veya potansiyometre altına tarafından emilecek sağlar.

Entegre Raf Kulaklar

Entegre raf kulakları ile MGP kolayca konsol için güvenli, istikrarlı koruma sağlayan yüklenmiş ve taşınabilir uygulamalar hem taleplerini karşılar. Son derece dayanıklı, onların şık, çekici tasarım anında sorunsuz kurulum size zaman ve emek tasarrufu ile, bir rafa monte veya masa üstü yapılandırma seçeneği sunar.

Dahili Evrensel Güç Kaynağı

Sen bizim yüksek verimli dahili evrensel güç kaynağı 100V-240V güç sayesinde herhangi bir bölgede güven ile takabilirsiniz. Onun çok gerilim tasarımı ile MGP potansiyel dalgalanan güç seviyelerinde ortamlarda zarar içinde sorunsuz çalışmasını sağlar. Bir Dahili güç kaynağı aynı zamanda bir hantal adaptörü veya ek bağlantıları için hiçbir kullanımı ile yüklenmiş uygulamalar da konsol montaj raf basitleştirir.

Dijital Bir Devrim

MGP sofistike DSP işlevlerin basit, analog tarzı kontrolü sunan, bir mikser, dijital teknolojilerin kullanımına yönelik yeni bir yaklaşımın hayata geçirilmesidir. Analog vites en çekici özelliklerinden biri konsolu ile operatör birleştiren doğrudan, hands-on, sezgisel operasyon. MGP bu basit, tanıdık bir dokunuş ile, henüz işlevsellik zenginliği sunmak için tasarım boyunca tutarlı hissediyorum tutmaya çalıştı.

Hibrid Kanalı - More Than Just Dijital ... Bu Hibrid bulunuyor

Stereo Hibrid Kanal: profesyonel karıştırıcılar ile çalışma deneyimi 40 yıl Yamaha dijital çağda ses güçlendirme yaklaşan yeni bir yol sunmak için açmıştır. Analog tarzı topuzlar ve MGP Serisi karıştırma konsolları kodlayıcılar altında gelişmiş bir dijital kontrol sistemi-bir tek dijital teknolojinin sunabileceği işlevselliği ile geleneksel analog hissediyorum birleştirir füzyon yatıyor. MGP serisi yüklenmiş ve canlı hem de ses uygulamaları zımba üç temel özellikleri sağlamak için güçlü, özel DSP kullanır. MGP serisi tasarım boyunca bulundu analog sadeliğin tema doğrultusunda, bu işlevlerin her bir düğmeye dokunarak kolayca erişilebilir ve kullanılabilir. A / D ve D / A çeviriciler onboard nüanslı ses kontrolü ve yüksek performans için orta-süpürme, üç-band EQ özelliği, Stereo Hybrid Kanal üstün ses ile benzersiz işlevsellik sunuyor. - Öncelik Ducker kamu konuşma ve arka plan müzik, hem Öncelik Ducker Sadece mikrofona konuşarak, bir mikrofon otomatik olarak başka bir ses kaynağına göre önceliği sağlayan gerektiren uygulamalar için çok değerli bir özellik. Konuşma ve diğer ses kaynağı orijinal seviyesine geri getirdi Dur, bu nedenle hiçbir konsol operatörü bu basit ama değerli fonksiyonu için gereklidir. Hatta tercihlerinize bağlı olarak ses kaynağının Ducker zayıflama ayarlayabilirsiniz. - Bir daha zevkli bir dinleme deneyimi sağlayarak, hacim değişir bir ses kaynağından Leveler Bu akıllı kompresör "auto düzeyleri" farklı parça. Konsol insansız operasyon ile küçük olaylar için ideal, Yamaha patentli DSP algoritması dinleyicileri rahatsız dalgalı ses seviyeleri endişe olmadan uzun çalma süresi sağlar. - Geniş bir alana yayılmış kitlelere rahatça harmanlanmış karışımı tadını böylece Stereo Görüntü Stereo Görüntü fonksiyonu sorunsuz stereo ses kaynağının pan dengesini daraltır. Bu arka plan müziği gerektirir yüklü ses uygulamaları için özellikle yararlıdır. Iki optimize birini kullanarak ayarları-MONO ve BLEND-Stereo Görüntü herkesin tüm alanı için daha optimal karma ses vererek "sweet spot" olmasını sağlar.

Çift Dijital Efektler - Gelişmiş REV-X ve Klasik SPX

MGP Serisi karıştırma konsolları basit, sezgisel kumanda ile ses nihai geliştirme için iki ayrı stüdyo kalitesinde efekt işlemcileri sunuyoruz. Hall, Oda ve herhangi bir Yamaha analog mikser için Plate-bir ilk: Yamaha high-end REV-X reverb üç çok müzikal ve doğal yüksek çözünürlüklü reverb efektleri sunuyor. Için daha fazla ses-şekillendirme imkanları, Yamaha'nın ünlü SPX dijital multi-efekt işlemcisi düzenlenebilir parametreleri ile 16 gelişmiş dijital efektler yararlı bir seçim sağlar. Her iki işlemci de renkli ses için araçlar geniş bir dizi vererek, aynı anda kullanılabilir.

IPod / iPhone Dijital Bağlantı

- Sizin MGP Ses Deneyimi içine Sizin Apple Cihazlar entegre - iDevices ile uyumluluk için artan talebe yanıt olarak, MGP ile iPod / iPhone entegrasyon basit oynatma çok daha fazlasını sunuyor. Tek bir bağlantı ile Apple cihazınızdan size MGP konsol daha detaylı kontrol veren, esnek bir denetleyici dönüşür. - MGP Editör MGP Editör iPod / iPhone üzerinden size konsol DSP ayarlarının ek kontrol sağlayan ücretsiz bir yazılım uygulamasıdır. Basit ve sezgisel bir grafik ekran sayesinde, MGP Editor REV-X ve SPX etkileri parametreler yanı sıra Hibrit Kanal Öncelikli Ducker, Eşitlikçi ve iPod / iPhone 's çalma ayarlarını ek, ayrıntılı denetim sağlar. -Yüksek Kalite Dijital Oynatma MGP serisi mikserler özelliği dahili bir USB portuna bağlayın ve tek bir bağlantı ile kusursuz oynatımı için iPod'unuzu veya iPhone'unuzu şarj etmek. Doğrudan dijital bağlantı tipik bir analog girişler sağlayabilir daha fazla detay ve netlik ile kaliteli bir çok daha yüksek düzeyde bulunuyor. * MGP Editör hiçbir ücret ödemeden Apple App Store'dan indirebilirsiniz. * Apple, Apple logosu ve iPad ABD ve diğer ülkelerde kayıtlı Apple Inc ticari markalarıdır.
 
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
111.480,00 TL11.480,00 TL
25.600,00 TL11.200,00 TL
33.733,33 TL11.200,00 TL
42.966,32 TL11.865,28 TL
52.396,35 TL11.981,76 TL
62.012,64 TL12.075,84 TL
71.740,16 TL12.181,12 TL
81.535,66 TL12.285,28 TL
91.376,73 TL12.390,56 TL
101.249,58 TL12.495,84 TL
111.145,45 TL12.600,00 TL
121.058,77 TL12.705,28 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
111.480,00 TL11.480,00 TL
25.600,00 TL11.200,00 TL
33.733,33 TL11.200,00 TL
42.966,32 TL11.865,28 TL
52.396,35 TL11.981,76 TL
62.012,64 TL12.075,84 TL
71.740,16 TL12.181,12 TL
81.535,66 TL12.285,28 TL
91.376,73 TL12.390,56 TL
101.249,58 TL12.495,84 TL
111.145,45 TL12.600,00 TL
121.058,77 TL12.705,28 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
111.480,00 TL11.480,00 TL
25.600,00 TL11.200,00 TL
33.733,33 TL11.200,00 TL
42.966,32 TL11.865,28 TL
52.396,35 TL11.981,76 TL
62.012,64 TL12.075,84 TL
71.740,16 TL12.181,12 TL
81.535,66 TL12.285,28 TL
91.376,73 TL12.390,56 TL
101.249,58 TL12.495,84 TL
111.145,45 TL12.600,00 TL
121.058,77 TL12.705,28 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
111.480,00 TL11.480,00 TL
25.600,00 TL11.200,00 TL
33.733,33 TL11.200,00 TL
42.966,32 TL11.865,28 TL
52.396,35 TL11.981,76 TL
62.012,64 TL12.075,84 TL
71.740,16 TL12.181,12 TL
81.535,66 TL12.285,28 TL
91.376,73 TL12.390,56 TL
101.249,58 TL12.495,84 TL
111.145,45 TL12.600,00 TL
121.058,77 TL12.705,28 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
111.480,00 TL11.480,00 TL
25.600,00 TL11.200,00 TL
33.733,33 TL11.200,00 TL
42.966,32 TL11.865,28 TL
52.396,35 TL11.981,76 TL
62.012,64 TL12.075,84 TL
71.740,16 TL12.181,12 TL
81.535,66 TL12.285,28 TL
91.376,73 TL12.390,56 TL
101.249,58 TL12.495,84 TL
111.145,45 TL12.600,00 TL
121.058,77 TL12.705,28 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
111.480,00 TL11.480,00 TL
25.600,00 TL11.200,00 TL
33.733,33 TL11.200,00 TL
42.966,32 TL11.865,28 TL
52.396,35 TL11.981,76 TL
62.012,64 TL12.075,84 TL
71.740,16 TL12.181,12 TL
81.535,66 TL12.285,28 TL
91.376,73 TL12.390,56 TL
101.249,58 TL12.495,84 TL
111.145,45 TL12.600,00 TL
121.058,77 TL12.705,28 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
111.480,00 TL11.480,00 TL
25.600,00 TL11.200,00 TL
33.733,33 TL11.200,00 TL
42.966,32 TL11.865,28 TL
52.396,35 TL11.981,76 TL
62.012,64 TL12.075,84 TL
71.740,16 TL12.181,12 TL
81.535,66 TL12.285,28 TL
91.376,73 TL12.390,56 TL
101.249,58 TL12.495,84 TL
111.145,45 TL12.600,00 TL
121.058,77 TL12.705,28 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
111.480,00 TL11.480,00 TL
25.600,00 TL11.200,00 TL
33.733,33 TL11.200,00 TL
42.966,32 TL11.865,28 TL
52.396,35 TL11.981,76 TL
62.012,64 TL12.075,84 TL
71.740,16 TL12.181,12 TL
81.535,66 TL12.285,28 TL
91.376,73 TL12.390,56 TL
101.249,58 TL12.495,84 TL
111.145,45 TL12.600,00 TL
121.058,77 TL12.705,28 TL
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
111.480,00 TL11.480,00 TL
25.600,00 TL11.200,00 TL
33.733,33 TL11.200,00 TL
42.966,32 TL11.865,28 TL
52.396,35 TL11.981,76 TL
62.012,64 TL12.075,84 TL
71.740,16 TL12.181,12 TL
81.535,66 TL12.285,28 TL
91.376,73 TL12.390,56 TL
101.249,58 TL12.495,84 TL
111.145,45 TL12.600,00 TL
121.058,77 TL12.705,28 TL
Yükleniyor...